AKTUALNOŚCI

Karo-Bud osiedle domów w Chojnie. Dom na sprzedaż Chojno

WIZUALIZACJE OSIEDLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH WOLNOSTOJĄCYCH W CHOJNIE

 

DATA: 09 listopad 2020

 

Właśnie przekazaliśmy zaprzyjaźnionej firmie deweloperskiej Karo-Bud wizualizacje jej najnowszej inwestycji- osiedla czterech domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, którego budowa właśnie rozpoczyna się w Chojnie.

 

Zapraszamy firmy deweloperskie i inne do współpracy zarówno w zakresie projektowania jak i wykonania wizualizacji 2d oraz innych materiałów reklamowych.

Nowoczesny domek na zgłoszenie w konstrukcji kanadyjsiej nad jeziorem Bnińskim koło Poznania

REALIZACJA PROJEKTU BUDYNKU REKREACYJNEGO- LETNISKOWEGO NAD JEZIOREM BNIŃSKIM

 

DATA: 22 wrzesień 2020

 

Otrzymaliśmy od naszego Klienta zdjęcia zrealizowanego projektu domku letniskowego nad jeziorem Bnińskim. Cieszy nas, że taka forma rekreacji coraz bardziej zyskuje na popularności, gdyż sami jesteśmy miłośnikami jezior. Praca przy takim projekcie to dla nas czysta przyjemność. Czas realizacji inwestycji i stosunkowo niskie koszty pozwalają w krótkim czasie stworzyć miejsce, w którym można czuć się naprawdę dobrze.

Bryła budynku zawiera pokój z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz antresolą, całość o łącznej powierzchni użytkowej 46 m2. To wszystko w otoczeniu zadaszonego tarasu i pięknej przyrody.

Projekt wnętrz nowoczesnej kawalerki w Capital Towers Rzeszów

MAŁE JEST PIĘKNE, CZYLI PROJEKT KAWALERKI W RZESZOWIE

 

DATA: 30 lipiec 2020

 

Małe jest piękne! Tak też musi być i tym razem. Zmieścić wszystkie podstawowe funkcje na 27 metrach kwadratowych, to całkiem spore wyzwania. A te lubimy najbardziej. Jest też taras z okazałym widokiem na panoramę Rzeszowa i rzekę Wisłok, który nadaje całości oddechu, przestrzeni i wyjątkowości. Klientka jest doskonale zorientowana na swoje potrzeby i oczekiwania, co wróży dobrą i merytoryczną współpracę. Pierwsze rendery za nami, a już niebawem dalszy postęp prac, który z pewnością Wam zaprezentujemy.

Projekt wnętrz Marcelin Ataner Poznań

PROJEKT WNĘTRZ KOBIECEGO MIESZKANIA W POZNANIU

 

DATA: 08 maj 2020

 

Wnętrza mieszkania z założenia miało być kobiece, błyszczące i przytulne. Projekt nad którym pracujemy zakłada aranżację pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza oraz łazienki, które właśnie zostało odebrane od dewelopera. Wierzymy, że sprostamy wymaganiom właścicielki i spełnimy jej marzenie o doskonałym dla niej wnętrzu.

Projekt rozbudowy i modernizacji domu kostki z lat 60-tych

ROZBUDOWA I MODERNIZACJA DOMU KOSTKI NA OSIEDLU WARSZAWSKIM W POZNANIU

 

DATA: 03 luty 2020

 

Nadanie drugiego życia już istniejącym budynkom to element naszej pracy, który darzymy szczególną sympatią. Nierzadko taka praca okazuje się większym wyzwaniem, aniżeli projektowanie budynku od podstaw, a to przede wszystkim za sprawą konieczności pogodzenia istniejących ograniczeń z potrzebami i oczekiwaniami Klienta.

 

Rozpoczęliśmy prace nad modernizacją i rozbudową domu jednorodzinnego z początku lat sześćdziesiątych w Poznaniu. Dostrzegamy w nim potencjał, wydobędziemy z niego to co najlepsze i już wkrótce zaprezentujemy Wam pełną koncepcję.

Nowoczesna kuchnia projekt wnętrz Wołczkowo Szczecin

PROJEKT WNĘTRZ DOMU JEDNORODZINNEGO W WOŁCZKOWIE

 

DATA: 15 styczeń 2020

 

Dzisiaj oddaliśmy kolejny projekt wnętrz domu jednorodzinnego. Nowoczesna stylistyka, oszczędne formy, drewno, przeszklenia – to elementy, których oczekiwała Klientka. Cieszymy się z faktu, iż efekt końcowy sprostał stawianym nam oczekiwaniom i będziemy wypatrywać realizacji naszej koncepcji. Trzymamy kciuki za wykonawców i sprawny postęp prac!

 

Dziękujemy za okazane zaufanie i powierzenie nam pełnego zakresu projektu – bryły budynku jak i jego wnętrz.

Projekt elewacji Gruszczyn

KOLEJNY PROJEKT MODERNIZACJI ELEWACJI DOMU JEDNORODZINNEGO  I OGRODZENIA. TYM RAZEM W GRUSZCZYNIE

 

DATA: 11 kwiecień 2019

 

W ubiegłym roku zaprojektowaliśmy  nowe elewacje dla domu jednorodzinnego wolnostojącego w Gruszczynie, który przez kilka ostatnich lat nie doczekał się zakończenia budowy. Dzięki naszym staraniom i konkretnym oczekiwaniom i wytycznym postawionych przez świadomego inwestora zaprojektowaliśmy nieszablonowe elewacje, gdzie nowoczesność łączy się z elegancją.

 

Zobaczcie jak przy odrobinie wysiłku architekta może powstać nowa, atrakcyjna "skóra" dla budynku. Projekt znajdziecie w zakładce PROJEKTY

Targi mieszkań i domów projekt domu

Z WIZYTĄ NA TARGACH MIESZKAŃ I DOMÓW!

 

DATA: 17 marzec 2019

 

Początek roku obfituje w wydarzenia, na których musieliśmy być! Tym razem to Targi Mieszkań i Domów na których pojawiły się w roli głównej nasze wizualizacje wykonane dla firm deweloperskich prowadzących właśnie sprzedaż domów i mieszkań.

 

Obecnie pracujemy nad kolejnymi projektami i wizualizacjami, które jeżeli czas na to pozwoli w najbliższym czasie zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy do śledzenia aktualności i i zmian w zakładce z projektami...

Targi Budma Ponań architekt

KOLEJNE NAJWIĘKSZE TARGI BUDOWLANE "BUDMA" W POZNANIU JUŻ ZA NAMI - OCZYWIŚCIE BYLIŚMY I MY!

 

DATA: 15 luty 2019

 

Setki nowych produktów z branży budowlanej i wydarzeń dla specjalistów czekały na zainteresowanych podczas kończących się właśnie największych w kraju targach budowlanych BUDMA 2019 w Poznaniu. Mimo braku miejsca w podręcznym kalendarzu udało nam się spotkać z wystawcami i uzupełnić naszą wiedzę o nowości na ranku. Już nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji na którą planujemy dla wszystkich niespodziankę z NINE ATELIER w roli głównej!

Projekt żłóbka 2019 Kartka świąteczna

DZIŚ ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA WSZYSTKICH!

 

DATA: 20 grudzień 2018

 

Już za kilka dni wszyscy będziemy świętować w rodzinnym gronie, przy pięknej choince i zastawionym dwunastoma daniami stole. Niech ten piękny czas będzie chwilą szczerej rozmowy, wytchnienia od codzienności, wypoczynku, uśmiechu i przebaczenia.

 

Życzymy wszystkim (bez wyjątku!) radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym 2018 roku. Dodatkowo wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka oraz głębokiego, zdrowego oddechu życzy Wam zespół NINE ATELIER.

 

Do zobaczenia przy nowych wyzwaniach już w 2019 roku!

Villa Venecja projekt wnętrz Chwaliszewo

PONADCZASOWY PROJEKT WNĘTRZ MIESZKANIA JEDNOPOKOJOWEGO NA CHWALISZEWIE W POZNANIU

 

DATA: 06 październik 2018

 

We wrześniu zakończyliśmy prace nad projektem wykonawczym ponadczasowej kawalerki dla singla w Poznaniu. Cieszymy się z zaufania jakim obdarzył nas inwestor i jeszcze bardziej z zadowolenia, które towarzyszyło obu stronom podczas całego procesu projektowego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z PROJEKTEM.

Konkurs Koło 2017

BARKA WARKI -  KONKURSOWY PROJEKT KOŁO 2017 NA KONCEPCJĘ ARCHITEKTONICZNĄ BUDYNKU Z FUNKCJĄ TOALETY PUBLICZNEJ W PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI STAREGO KORYTA WARTY W POZNANIU

 

DATA: 26 wrzesień 2018

 

Miło nam przedstawić bliski nam i naszemu miastu projekt konkursowy, opracowany w zeszłym roku w ramach corocznego konkursu architektonicznego organizowanego przez firmę KOŁO. BARKA WARTY to wielofunkcyjny, nowoczesny budynek łączący kilka funkcji dla turystów i mieszkańców (w tym boisko sportowe z zapleczem socjalnym) zlokalizowany w centrum miasta- w miejscu, gdzie kiedyś istniało koryto rzeki Warty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z PROJEKTEM.

Osiedle Myślibórz

WIZUALIZACJE 3D OSIEDLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE WOLNOSTOJĄCEJ W MYŚLIBORZU, DLA FIRMY KARO-BUD Sp. z o.o.  Z SIEDZIBĄ W SZCZECINIE

 

DATA: 19 wrzesień 2018

 

W przerwach nad pracami dotyczącymi naszych projektów przygotowujemy również wizualizacje 3d dla inwestycji, których nie projektowaliśmy. Wakacje nie były dla nas leniwe i wykonaliśmy obsługę graficzną dla inwestycji w Myśliborzu prowadzoną przez firmę KARO-BUD ze Szczecina. Budowa już trwa a zielona okolica przyciąga potencjalnych klientów...

 

Zapraszamy do zapoznania się z WIZUALIZACJAMI.

Kuchnia Ikea projektowanie wnętrz

PROJEKT WNĘTRZ DOMU JEDNORODZINNEGO W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ ZLOKALIZOWANEGO W KOŚCIANIE

 

DATA: 12 wrzesień 2018

 

Okres wakacyjnych powrotów już się zakończył, w związku z czym czas wrócić do spraw zawodowych i nadrobienia zaległości z poprzednich miesięcy i po dłuższej przerwie umieścić kilka niepublikowanych do tej pory projektów nad którymi pracowaliśmy.

 

Projekt wnętrz domu w zabudowie szeregowej w Kościanie, który właśnie Państwu prezentujemy powstał w lutym tego roku. W wakacje 2018 prace wykończeniowe zakończyły się, dzięki czemu nowe wnętrza cieszą już właścicieli, których gorąco pozdrawiamy!

 

Zapraszamy do zapoznania się z PROJEKTEM.

Projek marketu Polo Market i stacji benzynowej Orlen

PROJEKT BUDYNKU HANDLOWO-USŁUGOWEGO DLA SIECI SKLEPÓW POLO MARKET, ZE STACJĄ PALIW DLA SIECI ORLEN WRAZ Z BUDYNKIEM USŁUGOWO-SOCJALNYM W POZNANIU

 

DATA: 07 lipiec 2018

 

Przedstawiamy jeden z naszych ostatnich projektów przygotowanych we współpracy z pracownią architektoniczną JNArchitekt z Dąbrówki. Mamy nadzieję, że budowa ruszy lada moment...!

 

Zapraszamy do zapoznania się z PROJEKTEM.

Joanna Norsesowicz Architekt projekt domu w Suchym Lesie

WIZUALIZACJE DOMÓW JEDNORODZINNYCH W SUCHYM LESIE DLA FIRMY JNARCHITEKT Z DĄBRÓWKI

 

DATA: 11 czerwiec 2018

 

W ostatnim czasie przygotowaliśmy wizualizacje dwóch domów jednorodzinnych wolnostojących w Suchym Lesie pod Poznaniem. Domy o nowoczesnej architekturze już wkrótce będą do zobaczenia na żywo...

 

Wizualizacje możecie zobaczyć również na naszych profilach społecznościowych do których odnośnik znajdziecie w zakładce kontakt.

INVESTA DEWELOPER Domy Polanowska osiedle Smochowice

WIZUALIZACJE 3D DLA FIRMY INVESTA DEWELOPER Z POZNANIA

 

 

DATA: 09 maj 2018

 

Jakiś czas temu wykonaliśmy wizualizacje małego osiedla domów jednorodzinnych "Domy Polanowska".  Budynki zaprojektowano jako wolnostojące w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Polanowskiej w dzielnicy Smochowice.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wizualizacjami oraz ofertą dewelopera na jego stronie internetowej: www.investa-deweloper.pl

 

Wizualizacje możecie zobaczyć również na naszych profilach społecznościowych do których odnośnik znajdziecie w zakładce kontakt.

Architekt Poznań Najlepsi 2018 Oferteo.pl

ZOSTALIŚMY DOCENIENI PRZEZ PORTAL OFERTEO.PL I OTRZYMALIŚMY TYTUŁ "NAJLEPSI 2018"

 

 

DATA: 24 kwiecień 2018

 

Portal internetowy oferteo.pl obdarzył naszą firmę zaufaniem i docenił nas za nasze projekty, jakość obsługi klienta i profesjonalizm, zaliczając NINE ATELIER do grona "NAJLEPSI 2018" wśród pracowni architektonicznych w Poznaniu.

 

Cieszymy się za to wyróżnienie i bardzo dziękujemy zespołowi oferteo.pl i Panu Karolowi Grygiel, za pomoc w rozwoju NINE ATELIER.

W szczególności jednak, serdecznie dziękujemy Wam- klientom za obdarzenie nas Waszym zaufaniem. Dowodem czego jest dzisiejsze wyróżnienie i pozytywne komentarze na naszym profilu.

 

Dziękujemy za rosnące zaufanie, którym nas darzycie i zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu oferteo.pl.

© 2023 N I N E A T E L I E R All Rights Reserved.
Karo-Bud osiedle domów w Chojnie. Dom na sprzedaż Chojno
Nowoczesny domek na zgłoszenie w konstrukcji kanadyjsiej nad jeziorem Bnińskim koło Poznania
Projekt wnętrz nowoczesnej kawalerki w Capital Towers Rzeszów
Projekt wnętrz Marcelin Ataner Poznań
Projekt rozbudowy i modernizacji domu kostki z lat 60-tych
Nowoczesna kuchnia projekt wnętrz Wołczkowo Szczecin
Nowoczesna stodoła w górach
Gminny Ośrodek Kultury w Lubnie
GGW Development Osiedle Hawelańska 7
Osiedle Podleśne Wałcz wizualizacje
Projekt osiedla w Lusówku
Pojekt wnętrz Biblioeki architekt wnętrz Poznań
projekt domu HBE Szczecin
Projekt elewacji Gruszczyn
Targi mieszkań i domów projekt domu
Targi Budma Ponań architekt
Projekt elewacji domu w Wirach
Projekt żłóbka 2019 Kartka świąteczna
Budowa w Kamieniu Pomorskim
Villa Venecja projekt wnętrz Chwaliszewo
Konkurs Koło 2017
Osiedle Myślibórz
Kuchnia Ikea projektowanie wnętrz
Projek marketu Polo Market i stacji benzynowej Orlen
Joanna Norsesowicz Architekt projekt domu w Suchym Lesie
INVESTA DEWELOPER Domy Polanowska osiedle Smochowice

www.investa-deweloper.pl

Architekt Poznań Najlepsi 2018 Oferteo.pl
Dom w Bieszczadach otrzymaliśmy decyzję o pozwoleniu na budowę
Nowa strona internetowa NINE ATELIER | Kamil Bożętka
Karo-Bud osiedle domów w Chojnie. Dom na sprzedaż Chojno
Nowoczesny domek na zgłoszenie w konstrukcji kanadyjsiej nad jeziorem Bnińskim koło Poznania
Projekt wnętrz nowoczesnej kawalerki w Capital Towers Rzeszów
Projekt wnętrz Marcelin Ataner Poznań
Projekt rozbudowy i modernizacji domu kostki z lat 60-tych
Nowoczesna kuchnia projekt wnętrz Wołczkowo Szczecin
Nowoczesna stodoła w górach
Gminny Ośrodek Kultury w Lubnie
GGW Development Osiedle Hawelańska 7
Osiedle Podleśne Wałcz wizualizacje
Projekt osiedla w Lusówku
Pojekt wnętrz Biblioeki architekt wnętrz Poznań
projekt domu HBE Szczecin
Projekt elewacji Gruszczyn

Targi mieszkań i domów projekt domu
Targi Budma Ponań architekt
Projekt elewacji domu w Wirach
Projekt żłóbka 2019 Kartka świąteczna
Budowa w Kamieniu Pomorskim
Villa Venecja projekt wnętrz Chwaliszewo
Konkurs Koło 2017
Osiedle Myślibórz
Kuchnia Ikea projektowanie wnętrz
Projek marketu Polo Market i stacji benzynowej Orlen
Joanna Norsesowicz Architekt projekt domu w Suchym Lesie
INVESTA DEWELOPER Domy Polanowska osiedle Smochowice

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wizualizacjami oraz ofertą dewelopera na jego stronie internetowej: www.investa-deweloper.pl

Architekt Poznań Najlepsi 2018 Oferteo.pl
Dom w Bieszczadach otrzymaliśmy decyzję o pozwoleniu na budowę
Nowa strona internetowa NINE ATELIER | Kamil Bożętka
Karo-Bud osiedle domów w Chojnie. Dom na sprzedaż Chojno
Nowoczesny domek na zgłoszenie w konstrukcji kanadyjsiej nad jeziorem Bnińskim koło Poznania
Projekt wnętrz nowoczesnej kawalerki w Capital Towers Rzeszów
Projekt wnętrz Marcelin Ataner Poznań
Projekt rozbudowy i modernizacji domu kostki z lat 60-tych
Nowoczesna kuchnia projekt wnętrz Wołczkowo Szczecin
Nowoczesna stodoła w górach
Gminny Ośrodek Kultury w Lubnie
GGW Development Osiedle Hawelańska 7
Osiedle Podleśne Wałcz wizualizacje
Projekt osiedla w Lusówku
Pojekt wnętrz Biblioeki architekt wnętrz Poznań
projekt domu HBE Szczecin
Projekt elewacji Gruszczyn
Targi mieszkań i domów projekt domu
Targi Budma Ponań architekt
Projekt elewacji domu w Wirach
Projekt żłóbka 2019 Kartka świąteczna
Budowa w Kamieniu Pomorskim
Villa Venecja projekt wnętrz Chwaliszewo
Konkurs Koło 2017
Osiedle Myślibórz
Kuchnia Ikea projektowanie wnętrz
Projek marketu Polo Market i stacji benzynowej Orlen
Joanna Norsesowicz Architekt projekt domu w Suchym Lesie
INVESTA DEWELOPER Domy Polanowska osiedle Smochowice
Architekt Poznań Najlepsi 2018 Oferteo.pl
Dom w Bieszczadach otrzymaliśmy decyzję o pozwoleniu na budowę
Nowa strona internetowa NINE ATELIER | Kamil Bożętka

Karo-Bud osiedle domów w Chojnie. Dom na sprzedaż Chojno
Nowoczesny domek na zgłoszenie w konstrukcji kanadyjsiej nad jeziorem Bnińskim koło Poznania
Projekt wnętrz nowoczesnej kawalerki w Capital Towers Rzeszów
Projekt wnętrz Marcelin Ataner Poznań
Projekt rozbudowy i modernizacji domu kostki z lat 60-tych
Nowoczesna kuchnia projekt wnętrz Wołczkowo Szczecin
Nowoczesna stodoła w górach Gminny Ośrodek Kultury w Lubnie GGW Development Osiedle Hawelańska 7 Osiedle Podleśne Wałcz wizualizacje Projekt osiedla w Lusówku Pojekt wnętrz Biblioeki architekt wnętrz Poznań projekt domu HBE Szczecin Projekt elewacji Gruszczyn
Targi mieszkań i domów projekt domu
Targi Budma Ponań architekt
Projekt elewacji domu w Wirach
Projekt żłóbka 2019 Kartka świąteczna
Budowa w Kamieniu Pomorskim Villa Venecja projekt wnętrz Chwaliszewo Konkurs Koło 2017 Osiedle Myślibórz Kuchnia Ikea projektowanie wnętrz Projek marketu Polo Market i stacji benzynowej Orlen Joanna Norsesowicz Architekt projekt domu w Suchym Lesie INVESTA DEWELOPER Domy Polanowska osiedle Smochowice Architekt Poznań Najlepsi 2018 Oferteo.pl Dom w Bieszczadach otrzymaliśmy decyzję o pozwoleniu na budowę Nowa strona internetowa NINE ATELIER | Kamil Bożętka