INFORMACJA O PRAWACH AUTORSKICH

Zawartość niniejszej strony internetowej- witryny jest wartością intelektualną, chronioną prawem autorskim.

 

Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, kopiowanie, modyfikowanie, transmitowanie, reprodukcja, wykorzystywanie, dystrybucja i rozpowszechnianie całości lub części zawartości niniejszej strony internetowej a w szczególności tekstu i grafik w jakiejkolwiek formie jest zabroniona i wymaga pisemnej zgody autora lub autorów, za których zgodą materiały zostały zamieszczone na rzecz firmy NINE ATELIER | Kamil Bożętka z siedzibą w Poznaniu.

 

Informujemy, że wszystkie materiały opublikowane na stronie www.nineatelier.pl  bez podania informacji o imieniu i nazwisku ich autora/twórcy są autorstwa Kamila Bożętki. W przypadku pozostałych treści, które opublikowano za zgodą ich autorów każdorazowo podpisane są ich imieniem i nazwiskiem.

 

Za zdjęcie lub grafikę rozumie się pliki elektroniczne formatu GIF, JPEG, TIFF, PNG i inne oraz tzw. "zrzuty z ekranu" opisanych wcześniej treści oraz inne formy uzyskania materiałów bez zgody autora.

 

Tworzenie linków do artykułów- udzielamy zgody na kopiowanie na zewnętrzne strony internetowe nie więcej niż 20 słów lub wyrażeń znajdujących się w obrębie niniejszej strony internetowej, aby zacytować opis  i zrobić z niego odnośnik- link przekierowujący czytelnika do naszej strony internetowej.

 

Aby skontaktować się z nami w celu uzyskania zgody na wykorzystanie zamieszczonych materiałów przejdź do zakładki KONTAKT.

© 2023 N I N E A T E L I E R All Rights Reserved.